ساعت حضور و غیاب

ساعت حضور و غیاب


ساعت حضور و غیاب یکی از مهمترین ملزومات هر شرکتی است که به واسطه آن میتوان کنترل ورود و خروج کارکنان و ساعت حضور و غیاب پرسنل را ثبت کرد تا در آخر هر ماه طبق محاسبات نرم افزار حضور و غیاب چه تحت ویندوز و چه نرم افزار تحت وب حضور و غیاب، حقوق و مزایای پرسنل را محاسبه نمایید. هم اکنون انواع دستگاه ساعت زنی مختلف با امکانات مختلف همانند دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی و همچنین دستگاه تشخیص چهره جهت انجام این امور موجود میباشد و ما  نمونه ای از بهترینهای ساعت حضور و غیاب تولید داخلی و وارداتی آماده نموده ایم تا شرکت ها با توجه به نیازشان امکان انتخاب داشته باشند . با این دستگاه ها نرم افزار حضور و غیاب پایه نسخه A5 Lite ارائه میگردد تا چرخه این امور هر چه آسان تر انجام گردد.

ساعت حضور و غیاب

 

استفاده از سیستم حضور و غیاب باعث کاهش هزینه ها و بالا بردن راندمان کاری و دوری از اشتباهات محاسباتی می گردد. به طوریکه با استفاده از دستگاه حضور و غیاب صرفه جویی مالی حداقل حدود ۱٫۵ میلیون تومان در سال برای یک شرکت ۱۰ نفره خواهد داشت.

کنترل دسترسی موارد متعددی را شامل می شود که از جمله کنترل تردد پرسنل در عبور از مسیر تعیین شده ، کنترل دسترسی پرسنل به مکانها و اطلاعات و … را می توان برشمرد. با استفاده از دستگاه کنترل ترددامنیت مکان و اطلاعات بالا رفته و درنتیجه باعث افزایش بهره وری و حفظ سرمایه می شود.

تکنولوژی کارت هوشمند (Smart Card) به عنوان یکی از دستاوردهای نوین بشری، تحولی شگرف در حوزه سیستم‌های کاربردهای روزمره انسان‌ها ایجاد کرده‌ است. دو مقوله مهم امنیت (Security) و همراه بودن (Mobility) از ویژگی‌های مهم این تکنولوژی است. امروزه کاربردهای این تکنولوژی در سطح دنیا در اکثر زمینه‌ها قابل مشاهده بوده و حتی این روند، رو به رشد می‌باشد. بانک ها، مراکز مخابراتی، سازمان‌های دولتی، مراکز بهداشتی، مراکز ارائه خدمات، مراکز آموزشی، مراکز تفریحی و… از این دستاوردهای کاربردی این تکنولوژی بهره می‌گیرند.

جهت مشاهده دستگاه های حضور و غیاب از فروشگاه ما دیدن فرمایید.

فروشگاه اینترنتی